Українська версія Русская версия English version
Київська міська клінічна лікарня №17
м.Київ, пров.Лабораторний,20 тел.+38(044)528-75-83, факс: +38(044)528-11-11
Головна Для пацієнтів Для професіоналів Запитання та відповіді Контакти
Сторінкі історії
Структура лікарні
Адміністрация
Консульт.-діагност. поліклініка
Відділення політравми
Торакальна хірургія для дорослих
Торакальна хірургія для дітей
Клінічна пульмонологія
ВАІТ
Фізіотерапія
Відеоторакоскопічна хірургія
Ендоскопія
Променева діагностика
Функціональні методи дослідження
Клініко-діагностична лабораторія
Бактеріологічна лабораторія
Цитологічна лабораторія
Відділення патогістології

 

Статті

 

Головна > Сторінкі історії
Новини Переглянути всі

   Установа організована в 1975 році за ініціативою професора Авілової О.М. на базі дитячої клінічної лікарні №7 Печерського району як міський пульмонологічний центр. Було відкрито два хірургічних відділення для дорослих і дітей.  22 червня 1975 року лікарня прийняла першого хворого. В завдання відділень входило надання планової хірургічної допомоги при захворюваннях органів грудної клітки.
    Досвід хірургічної роботи і вивчення стану надання медичної допомоги хворим м. Києва з тяжкими травмами дали змогу вперше, в колишньому СРСР, у м. Києві створити спеціалізоване відділення для прийому пацієнтів з важкими комбінованими травмами грудної клітки.
З березня 1976 року до 1986 року, тобто до відкриття лікарні швидкої і невідкладної медичної допомоги всі постраждалі з політравмою в м. Києві доставлялися у відділення, що тоді мало назву “травма грудної клітки”.
    Перебування пацієнтів з травмою разом з хворими, які поступали для планового оперативного та консервативного лікування, виявилося несумісним. Тому в 1982 року в окремому корпусі було розміщено два відділення (по 60 ліжок): торакальної хірургії для дорослих і клінічна пульмонологія.
    З 1988 року відкрито лабораторно-адміністративний корпус, де розмістилися клінічна, бактеріологічна, патогістологічна, цитологічна лабораторії, центральне стерилізаційне і консультативно-діагностичне відділення.
    Таким чином, було завершено формування повноцінної структури центру, який виконує функції міського консультативного, діагностичного, лікувального, навчально-методичного закладу з торакальної хірургії та пульмонології. Навчально-методична робота забезпечується спільно кафедрою торакальної хірургії та пульмонології НМАПО
ім. П.Л. Щупика. 

© Усі права захищені. Передрук матеріалів тільки з письмового дозволу власника сайту, 2009 р.